Złamanie nadgarstka – namiary na dobrego lekarza

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie nadgarstka – namiary na dobrego lekarza

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  isip 2 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1369
  Avatar
  dawidD
  Uczestnik

  Doznałem złamania nadgarstka (jest to złamanie Smitha) Było to 3 miesiace temu. Nie udało się nastawić ręki dlatego przeprowadzono operację i zespolono kość płytką.
  Po 5 tygodniach rozpocząłem rehabilitację jednak wyglądało to nieciekawie. ruch ręki strasznie ograniczony, do tego bardzo duży ból i sami rehabilitanci dziwili się że tak to wygląda bo tak kiepskich postępów i tak zblokowanej ręki jeszcze nie widzieli. W końcu pani doktor na kontroli ze szpitala w ktorym mnie operowano wysłała mnie na konsultację do ordynatora żeby zobaczył zdjęcie RTG i powiedział co z tym dalej.
  Za miesiąc już na kontroli nie było tej pani doktor tylko inny lekarz, i po zobaczniu mojego zdjęcia od razu zdumiony zapytał ” kto panu robił operację ?”. Następnego dnia ordynator nawet nie patrząc na moją rękę stwierdził że trzeba wykonać kolejny zabieg żeby poprawić to co jest i wyznaczył termin. Chciałbym żeby jeszcze inni lekarze zobaczyli moje zdjęcia RTG z przed operacji, po i obecne i powiedzieli mi co o tym sądzą. Jeśli ktoś ma kontakt do dobrego lekarza byłbym wdzięczny.

  #1370
  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Czemu nie pójdziesz prywatnie na jakąś konsultacje.? To najszybsza forma dostania sie do specjalisty. Z tego co opisałes można wywnioskowac ,że lekarze zrobili cos nie tak i nabrali wody w usta.

  #1371
  Avatar
  isip
  Uczestnik

  Ja mam złamaną kość nogi więc niewiele moge się wypowiadać na temat ręki. Ale z doświadczenia wiem że wrto skonultować się z innymi lekarzami. Trzeba się również nastawić że co lekarz to inna opinia.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.