Złamanie kości strzałkowej odszkodowanie po meczu

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie kości strzałkowej odszkodowanie po meczu

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 5 miesiące, 2 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1177
  Avatar
  bebe
  Uczestnik

  Hej, będąc na meczu piłkarskim miałem złamanie kości strzałkowej odszkodowanie na pewno jakieś uzyskam, ale mniejsza o to. Zalożony mam but gipsowy aż do kolana na 7 tygodni. Pozostały jeszcze 4. Noga praktycznie już nie boli, jedynie w sytuacji gdy wstanę po paru minutach palce robią się bordowe i odczuwam ból. Czy takie złamanie wygląda groźnie? Czy ta niestabilność to efekt tego, że kość nie zalała się jeszcze okostną?

  #1178
  Avatar
  l98
  Uczestnik

  Ja jestem w gipsie już 12 tyg i też miałam przez pewien czas takie wrażenie że kości mi się ruszają ale lekarz powiedział że to takie wrażenie.

  #1179
  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Czy złamanie wygląda groźnie to najlepiej spytać lekaarza.

  #2128
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Nie warto obciążać nogi, póki jeszcze masz założony gips. Aby ją odciążyć, najlepiej poruszać się o kulach. Czy to poważne złamanie? Z pewnością tak, skoro lekarz zadecydował o tak długim okresie noszenia opatrunku gipsowego.
  Jeżeli jednak coś Cię martwi, pojawiły się jakieś nowe dolegliwości, to warto skonsultować się z lekarzem.

  #2987
  Avatar
  Maugosia
  Uczestnik

  Dzień dobry forumowiczom!
  Mam problem z odszkodowaniem a w sumie to z dodatkowym odszkodowaniem. Może ktoś będzie mi stanie doradzić w tej sprawie. Zostałam potrącona przez skuterzystę na przejściu dla pieszych. Dostałam już odszkodowanie i pieniądze za uraz nogi, ale sprawa jest tego typu, że ostatnio noga znowu zaczyna mnie strasznie boleć wieczorem i coraz częściej mam bolesne skurcze. Lekarz rodzinny powiedział że są to następstwa wypadku. Czeka mnie szereg zabiegów na które zapisałam się prywatnie bo taki będzie szybciej a na prawdę nie mam siły żeby czekać długo czasu. Czy mogę napisać ponownie do ubezpieczyciela żeby zwrócił mi pieniądze za te zabiegi? Jeden kosztuje 150 zł.

  #2989
  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Jak najbardziej możesz. Tylko pamiętaj żeby jakoś to uzasadnić. Niech lekarz czy inny specjalista Ci wystawi dokument że ma to związek z wypadkiem. Jak dobrze tego nie udowodnisz, to nic nie dostaniesz. Tylko zgłoś się dopiero jak skończysz te zabiegi, chyba że są bardzo rozciągnięte w czasie to możesz po każdym zabiegu wysyłać im pismo żeby wracali pieniądze.

  #2991
  Avatar
  korcio8080
  Uczestnik

  Ja muszę się dopytać o dwie rzeczy. Pierwsza to ile właściwie ubezpieczalnia powinna zapłacić za jeden procent uszczerbku na zdrowiu? Bo siostra miała wypadek i pojawiły się skrajne rozbieżności. Dostała z oc odszkodowanie za 15% uszczerbku na zdrowiu w wysokości 12 tysięcy. Była też ubezpieczona dodatkowo na życie ale uznali jej 13% uszczerbku i dostała niecałe 2 tysiące. To jak to jest że z oc płacą 6 razy więcej?

  #2993
  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  korcio to są zupełnie dwie różne rzeczy. Z jednej polisy możesz dostać 15% uszczerbku a z drugiej 13%. Jak masz polisę OC to tam nie ma stałych stawek za zadośćuczynienie i wszystko jest zależne od indywidualnej sprawy. Możesz dostać za 1% 500 zł, a możesz dostać nawet 4 tysiące. Inaczej jest w polisie dodatkowej, tam jest umowa spisywana z ubezpieczalnią i tam masz dokładnie napisane ile wypłacają za 1%

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.