PZU odszkodowania za złamanie ręki z przemieszczeniem

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU PZU odszkodowania za złamanie ręki z przemieszczeniem

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  karolek 9 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #806
  Avatar
  wolski
  Uczestnik

  Witam, tak jak w temacie, złamałem kość promieniową i chciałbym pieniądze z PZU odszkodowania za złamanie ręki. Przez 6 tygodni miałęm założony gips. Po zdjeciu gipsu miałem 14 dni rehabilitacji. Wysłałem dokumenty do Pzu. Dostałęm telefon w którym zapytano mnie czy zgadzam się na odszkodowanie w wysokości 1500zł ale bez komisji. Zgodziłęm się ale teraz mam wątpliwosci…czy jeśli nie przyjął bym tych pieniedzy i poszedł bym na komisję to dostał bym dużo więcej ?

  #807
  Avatar
  gaga
  Uczestnik

  Wszystko zależy od tego na ile jestes ubezpieczony, co to jest za ubezpieczenie i ile % faktycznie przyznali by Ci. Za ból i krzywde tego typu ubezpieczenia raczej nie zwracają. Zanim wystartujesz po cokolwiek proponuję się dokładnie dowiedzieć na jakiej podstawie wyznaczyli kwotę. Napisz do nich aby Ci to wyjaśnili

  #808
  Avatar
  katarzynka
  Uczestnik

  Dzień dobry, złąmałam rękę. Miałam śruby. Dłoń cała porozcinana. Mineło od wypadku już półtora roku. Byłąm na ściągnieciu śrub i przy okazji wyciągnęli szkło ktore nie zostało usunięte za pierwszą razą ( i które sprawiało ból) Jakie dokumety trzeba dostarczyc aby stanac na komisje ? ile mam czasu na to aby mi nie przepadło to odszkodowanie ?

  #809
  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Termin przedawnienia roszczeń z ubezpieczenia NNW wynosi 3 lata od wypadku

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.