Potwierdzenie od sprawcy a wypłata odszkodowania (TUW pocztowe)

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Potwierdzenie od sprawcy a wypłata odszkodowania (TUW pocztowe)

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  karolek 2 miesiące, 4 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1108
  Avatar
  pocztek
  Uczestnik

  Mialem wypadek w którym to ja jestem poszkodowany. Sprawca wypadku niestety
  uciekl ale udalo mi sie wczesniej zapisac jego numer rejestracyjny. Zgłosiłęm się na policję i po jakims czasie udalo sie go odnalesc. Pan sie przyznal i otrzymal madat. Kiedy jeszcze nie znalem polisy sprawcy zglosilem sie do PZU o likiwdacje szkody. Wyceniono szkode (szkoda calkowita). Kiedy otrzymalem numer polisy sprawcy podalem go do
  PZU. Oni przekazali dokumenty do TU sprawcy (TUW pocztowe). Jaki czas ma ubezpieczyciel na wyplate odszkodowania? Czy potwierdzenie od sprawcy jest niezbedne do wyplacenia odszkodowania? Nie wystarczy protokol policyjny?

  #1109
  Avatar
  pipi
  Uczestnik

  Firmę ubezpieczeniową obowiązuje 30-dniowy termin udzielenia odpowiedzi na roszczenie. Jeżeli TU nie potrafi dotrzymać ustawowego terminu radziłabym wystosować pismo najlepiej listem poleconym.

  #1110
  Avatar
  natka
  Uczestnik

  witam jak dochodzic (i od kogo) odszkodowania za uszkodzony samochod przez sarne na terenie niezabudowanym gdzie nie ma znaku Na miejscu wypadku byla policja i spisala protokol.

  #1111
  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Istnieje szansa uzyskania odszkodowania od Zarządu Dróg.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.