Ile wyniesie odszkodowanie za leczenie (artroskopia kolana)

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Ile wyniesie odszkodowanie za leczenie (artroskopia kolana)

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 2 miesiące temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #174
  Avatar
  Werkoz
  Uczestnik

  Cześć miałem wypadek w którym miałem wypadek kolana. Było to około 2 lata temu kiedy razem z kolegami jeździliśmy na deskorolce. Zabrali mnie do szpitala, kolano włożyli w gips na ponad miesiąc (dodam że miałem wodę w kolanie). Poszedłem na komisję i dostałem 380 zł od PZU. Po paru miesiącach podczas biegania zauważyłem że kolano nie jest w pełni sprawne więc zgłosiłem się do lekarza na prywatnie. Powysyłam mnie na artroskopie i się okazało że mam uszkodzone więzadło krzyżowe, chrząstka stawowa została zniszczona. Potem okazało się również że muszę mieć zrobioną rekonstrukcję ACL. Ile więc mogę dostać odszkodowania za wszelkie leczenie. Dodam że jestem ubezpieczony grupowo (w szkole) na ponad 50 zł.

  #175
  Avatar
  Patka
  Uczestnik

  Miałam podobny przypadek tyle, że było to na treningu siatkówki. Ja dostałam 4% co dało 360zł plus jeszcze 10% od klubu miałam dostać (ale za coś mi tam odjeli więc w rzeczywistości 9%). Co prawda ja się odwoływałam ale nic to nie dało… więc wątpię czy Tobie się uda…

  #176
  Avatar
  Werkoz
  Uczestnik

  A byłaś na komisji lekarskiej ?

  #177
  Avatar
  Patka
  Uczestnik

  Nie, ja dostałam ten procent z tabelki.

  #178
  Avatar
  Werkoz
  Uczestnik

  Aha… Ja myślę że pod koniec miesiąca będę już po komisji więc dam znać co i jak 🙂

  #2019
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Werkoz, możesz uzyskać wyższe odszkodowanie, jeżeli okazało się, że uraz jest poważniejszy, niż na początku się wydawało. Musisz jeszcze raz zgłosić się do ubezpieczyciela z dokumentacją medyczną, która to potwierdza. Do niej możesz dołączyć także rachunki związane z leczeniem – wówczas uzyskasz zwrot poniesionych kosztów.

  PS. suma ubezpieczenia a kwota składki to dwie rożne sprawy. W szkole płacisz składkę 50 zł, ale w rzeczywistości jesteś ubezpieczony na znacznie wyższą kwotę. Jest to maksymalną kwota, którą ubezpieczyciel może wypłacić w określonych warunkach.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.