Złamanie oczodołu odszkodowanie z PZU jest chyba za małe

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Złamanie oczodołu odszkodowanie z PZU jest chyba za małe

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  BaaB 3 miesiące, 2 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1083
  Avatar
  face
  Uczestnik

  Uległam wypadkowi, w wyniku ktorego doznałam urazu twarzoczaszki, w tym złamanie oczodołu odszkodowanie jednak to mój główny problem, ponieważ otrzymałam zdecydowanie za mało. Spędziłam 14 dni w klinice, przeszłam operację, 6 tygodni nosiłam szyny i wyciąg. Straciłam nawet węch i smak. Po komisji lekarskiej otrzymałam kwote w wysokosci 20 tysiecy, co byc moze pokryje moje koszty leczenia. Na jaka kwote odszkodowania moge liczyc, za urazy ktorych doznałam. Dodam ze wymagam tez opieki psychologa.

  #1084
  Avatar
  qsaj
  Uczestnik

  Nie wiem o jaką kwotę możesz się starać ale z doświadczenia wiem że ubezpieczalnie często zaniżają kwoty odszkodowania. Dlatego warto zebrać wszystkie dokumenty lekarskie i oryginały faktur i rachunków za leczenie.

  #3788
  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  A gdzie konkretnie doszło do tego wypadku, w jakich okolicznościach? Bo jak rozumiem dostała pani odszkodowanie z PZU, tak? W sumie to ciężko negocjować jeżeli była to polisa NNW czyli taka na życie. Ale jeśli pieniądze te były wypłacone z polisy OC no to jak najbardziej ma pani prawo do pełnego odszkodowania za leczenie, rehabilitację i opiekę psychologa. Zakład ubezpieczeń powinien również przyznać stosowną kwotę tytułem zadośćuczynienia za doznane krzywdy. Za tak poważny uraz to spodziewałbym się kwoty rzędu nawet paruset tysięcy złotych więc jest o co walczyć.

  #3790
  Avatar
  BaaB
  Uczestnik

  Droga pani ja miałem złamany nos w wypadku samochodowym i częściowo utraciłem węch i smak. Dostałem 60 tysięcy w sumie od ubezpieczyciela więc jak Pani ma taki podobne urazy to te 20 tysięcy to na pewno za mało. Ja z początku miałem problemy żeby mi zwrócili pieniądze za dojazdy bo praktycznie każdego dnia gdzieś musiałem jechać to na kontrole, to do apteki a wszystko kosztuje przecież. Jak dla mnie to powinna pani się zgłosić do kancelarii bo wiem po sobie ile to jest załatwiania i tych dokumentów ile trzeba powypełniać. Szkoda czasu i nerwów.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.