Uraz oka – zaćma pourazowa

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  nastiaa 6 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1221
  Avatar
  nastiaa
  Uczestnik

  Dzień dobry, mój mąż miał uraz oka w wyniku którego doszło do zaćmy pourazowej. Oprócz tego miał wewnątrz oka krwiak, który sie wchłonął. Jest po operacji i ma założoną sztuczną soczewke. Chce sie starac o odszkodowanie. jakiego procentu może się spodziewać po takim urazie?

  #1222
  Avatar
  karotka
  Uczestnik

  Akurat oko jest bardzo rozbudowane więc trudno powiedzieć, ale wiedząc dokładnie co jest można znać przybliżone wartości.

  #1223
  Avatar
  brat
  Uczestnik

  Ciężko jest okreslić procent uszczerbku na zdrowiu. Poza tym kwestia oceny oka jest skomplikowana. Przy NNW przeliczają procent uszczerbku na zdrowiu przez sumę ubezpieczenia.

  #1224
  Avatar
  nastiaa
  Uczestnik

  Mąż jest juz po komisji. dostał 1500zł odszkodowania. wydaje mi sie, że to trochę mało. Pewnie lada dzień przyjdzie decyzja ile procent naliczyli. Czy mamy się odwoływać ?

  #1225
  Avatar
  milka
  Uczestnik

  aby się odwołać należy wiedzieć od czego. wystąpcie do ubezpieczyciela o przesłanie kopii orzeczenia lekarskiego, żeby zobaczyć z jakich punktów była ocena okulistyczna.

  #1226
  Avatar
  nastiaa
  Uczestnik

  Dziękuję za odpowiedzi

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.