Jaka kwota zadośćuczynienia za uraz kręgosłupa ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Jaka kwota zadośćuczynienia za uraz kręgosłupa ?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  gabrielka 7 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #800
  Avatar
  gabrielka
  Uczestnik

  Witam, miałam wypadek samochodowy. Stojąc przed przejściem dla pieszych (i przepuszczając pieszych) uderzył we mnie inny samochód. Doznałam przemieszczenia trzonów kręgowych odcinka szyjnego. Oprócz tego miałąm jeszcze wiele innych dolegliwości. Obecnie jestem po leczeniu. Mam 30 lat. Nie pracuję zawodowo (zajmuję się dzieckiem). Wiem że muszę napisać o jaką kwotę chcę wnioskować jako rekompensatę za doznany ból i uszczerbek na zdrowiu. Jaką kwotę mam tam wpisać ? Czy powinnam wziąć kogoś do pomocy (chodzi mi tu o prawnika itp.) ?

  #801
  Avatar
  kokon
  Uczestnik

  Wysokość zadośćuczynienia powinna być dokonana z uwzględnieniem wszystkich zachodzących okoliczności. Zarówno okoliczności wpływające na wysokość zadośćuczynienia jak i kryteria ich oceny muszą być rozważane indywidualnie w związku z konkretną osoba poszkodowanego.

  #802
  Avatar
  policmaster
  Uczestnik

  W związku z tym zdarzeniem komunikacyjnym będzie sprawa karna,a zatem powództwo cywilne można dołaczyć do sprawy przeciwko sprawcy. Można to zrobić na rozprawie głównej, jak też poinformować o tym funkcjonariuszy prowadzących sprawę wypadku komunikacyjnego.

  #803
  Avatar
  gabrielka
  Uczestnik

  O matko…nie wiedziałam że bezie tyle latania….tak czy inaczej dziękuję za odpowiedzi.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.