Uraz kręgosłupa – skręcenie odcinka szyjnego

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Uraz kręgosłupa – skręcenie odcinka szyjnego

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 2 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #250
  Avatar
  lucy
  Uczestnik

  Witam, pod koniec września miałam wypadek. Doszło do skręcenia i zerwania odcinka szyjnego w kręgosłupie. Byłam na zwolnieniu przez pół roku. Przez 3 miesiące musiałam nosić kołnierz ortopedyczny oraz przeszłam 12 dniową rehabilitację. Dostałam już kwotę bezsporną w wysokości 990 zł, zwrot kosztów leczenia niecałe 1500zł. Otrzymałam też podpisanie ugody od towarzystwa ubezpieczeń i pismo z dopłatą w wysokości 1000zł. Jak uważacie czy to dużo czy mało ? Proszę o odpowiedź.

  #251
  Avatar
  kingas
  Uczestnik

  Według mnie to mało. Najlepiej jak zgłosisz się do firmy odszkodowawczej.

  #252
  Avatar
  naruna
  Uczestnik

  Cześć wszystkim, miałam wypadek samochodowy nie z mojej winy. Facet wymusił pierwszeństwo i uderzył w nas (jechałam z mężem). Ja byłam pasażerką i mam podobne obrażenia jak lucy. Dodatkowo jeszcze mam wstrząs mózgu, przeciętą brodę, złamany łuk żebra 3, no i ogólne potłuczenia. Słyszałam, że mogę dostać pieniądze z OC sprawcy i od sprawcy wypadku czyli od tego faceta. Czy to prawda ? Proszę o odpowiedź.

  #253
  Avatar
  rudi
  Uczestnik

  Cześć, ja polecam Ci zgłosić się do firmy odszkodowawczej. Sama kiedyś musiałam korzystać z usług takiej firmy i byłam bardzo zadowolona.

  #2022
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Lucy, czy podpisałaś ugodę, o której wspomniałaś? Jeżeli tak, to niestety nie będziesz już mogła starać się o wyższe odszkodowanie. Ugoda w rzeczywistości jest zrzeczeniem się prawa do roszczeń, zarówno aktualnych, jak i tych przyszłych.
  Zazwyczaj nie warto podpisywać ugody, jest ona bowiem niekorzystna dla poszkodowanego – kwoty w niej proponowane są najczęściej stanowczo za niskie.
  Co możesz zrobić w tej sytuacji? Odwołać się i poprosić o przeprowadzenie komisji lekarskiej, podczas której lekarz dokładnie Cię zbada i zweryfikuje uszczerbek na zdrowiu.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.