Uraz i ból karku po wypadku

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  misiek 3 miesiące, 2 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #312
  Avatar
  misiek
  Uczestnik

  Dzień dobry, byłem pasażerem w wypadku samochodowym. Samochód dostawczy cofając uderzył w nasz pojazd. Sprawca przyznał się do winy i napisał oświadczenie. Po wypadku ani ja ani kierowca nie narzekaliśmy na stan zdrowia. Niestety po 12 godzinach od wypadku poczułem ból karku i zdrętwienie kciuka… Zgłosiłem się do lekarza, który mi powiedział, że należy zrobić RTG szyi. Co do kciuka powiedział, że tak się może dziać czasem. Po dwóch dniach odwiedziłem lekarza, który stwierdził, że nie musi to być złamanie i że ze zdjęcia nie musi to wyjść. Mogą to być jakieś mikrourazy. Rzeczywiście na zdjęciu było napisane, że kręgosłup szyjny bez zmian. Biorę leki przeciwzapalne i witaminy z grupy B. Moje pytanie są następujące: czy mimo braku zmian na zdjęciu jest możliwy jakiś uraz ? Czy mogę liczyć na jakieś odszkodowanie mimo że zdjęcie jest okej ?

  #313
  Avatar
  ika87
  Uczestnik

  To była raczej kolizja, a nie wypadek ale wracając do sprawy… Idź po skierowanie do ortopedy od lekarza rodzinnego. On Ci da prawdopodobnie kołnierz ortopedyczny, zapisze Ci rehabilitacje i dopiero wtedy najlepiej starać się o odszkodowanie. Po zakończeniu leczenia i rehabilitacji zadzwoń do OC sprawcy i oni Ci wytłumaczą co i jak.

  #314
  Avatar
  misiek
  Uczestnik

  Okej, tak zrobię. Dziękuję za odpowiedź.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.