Odwołanie od odszkodowania za skręcenie stawu skokowego

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Odwołanie od odszkodowania za skręcenie stawu skokowego

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 2 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #715
  Avatar
  peniunia
  Uczestnik

  Cześć, skręciłem sobie staw skokowy. Przez 4 tygodnie miałęm gips. Jestem ubezpieczony dodatkowo w Warcie. Dziś dostałem od nich wiadomość, że przyznają mi 1% co daje 300zł. Czy mam się odwoływać ? Czy jest taka możliwość, że po odwołaniu zabiorą mi nawet ten jeden procent ?

  #716
  Avatar
  batonik
  Uczestnik

  Kwota, którą zaproponowali to kwota bezsporna. Nie wiem czy odwołanie coś pomoże. Najlepiej jeśli Twój ortopeda wystawiłby ci zaświadczenie co do stopnia urazu.

  #1999
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Peniunia, sprawdź najpierw Ogólne Warunki Ubezpieczenia, gdzie m.in jest tabela uszczerbku na zdrowiu. Jest możliwe, że ubezpieczyciel przyznał zbyt mały uszczerbek. Możesz się wtedy odwołać i przesłać dokumenty medyczne, które wskazują na to, jak bardzo poważny jest Twój uraz. Tutaj znajdziesz informacje, jak dokładnie to zrobić

  Nie musisz się obawiać, że ubezpieczyciel zabierze już przyznane pieniądze. Tak jak wspomniał użytkownik batonik, jest to kwota bezsporna, która może być jeszcze tylko powiększona.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.