Skręcenie odcinka szyjnego kręgosłupa

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  nacik 5 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #739
    Avatar
    romeczek
    Uczestnik

    Witam, w wyniku wypadku samochodowego doznałem skręcenia kręgosłupa w odcinku szyjnym. Przez 20 dni miałem zwolnienie lekarskie. Kołnierz ortopedyczny przez 14 dni. PZU wypłacił mi 1500zł. Podczas rozmowy z kobietą, która prowadziła moją sprawę, dowiedziałem się, że kwota ta jest za ból i wyższa nie będzie. W odpowiedzi na zapytanie o procent uszczerbku na zdrowiu, Pani dała mi odpowiedź, że lekarze na komisji lekarskiej nie przyznali mi żadnego procentu… Według mnie powinienem dostać dużo więcej. Czy mam się odwoływać ?

    #740
    Avatar
    gdybys
    Uczestnik

    Rzeczywiście odszkodowanie wydaje się być zaniżone…Czy nadal kontynuujesz leczenie ?

    #741
    Avatar
    sawian
    Uczestnik

    Dzień dobry, w wyniku wypadku samochodowego, w którym dachowałem uszkodziłem sobie kręgosłup (skręcenie odcinka szyjnego) Policja uznała za przyczynę wypadku zły stan drogi oraz przebicie opony. Od kogo mogę żadać odszkodowania ?

    #742
    Avatar
    kkww22
    Uczestnik

    do romeczka: Jesli się odwołasz to pewnie zwiększą Ci do 2000zł. Jesli nadal będziesz nie zadowolony to pozostaje droga sądowa.

    #743
    Avatar
    nacik
    Uczestnik

    Najlepiej skorzystać z pomocy firm, które zajmują się wywalczaniem dodatkowych pieniędzy od ubezpieczycieli.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.