Wypadek i przecięte ścięgno palca odszkodowanie od PZU

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Wypadek i przecięte ścięgno palca odszkodowanie od PZU

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  piesel 9 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #292
  Avatar
  renata1977
  Uczestnik

  Witam, mój mąż uległ wypadkowi przez szlifierkę kontową i miał przecięte ścięgno palca odszkodowanie z PZU w jakiej wysokości powinien otrzymać? Powiem coś więcej, w wyniku wypadku doznał rany szarpanej grzbietu ręki wraz z uszkodzeniem prostownika małego palca oraz prostownika łokciowego nadgarstka. Mimo bardzo szczegółowego i długiego leczenia (operacja, rekonstrukcja ścięgien, szycie rany, rehabilitacja przez ponad 3 tygodnie, 50 dni zwolnienia) ręka męża nie jest w pełni sprawna. Oczywiście mąż złożył dokumenty do PZU o odszkodowanie. Wczoraj natomiast zadzwonił do nas Pan z informacją – propozycją w wysokości 560 zł (jest to 2%). Czy propozycja od PZU jest adekwatna do poniesionych przez mojego męża obrażeń ?

  #293
  Avatar
  opoka
  Uczestnik

  Radzę się odwoływać. Według mnie przyznali Państwu za mały procent w stosunku do poniesionych urazów.

  #294
  Avatar
  renata1977
  Uczestnik

  Bardzo dziękuję za odpowiedź. Ciekawe czy odwołanie przyniesie jakiś pozytywny skutek. Pozdrawiam.

  #295
  Avatar
  ldek
  Uczestnik

  Witam, miałem podobny wypadek. Dlatego radzę się odwołać. W moim przypadku ZUS przyznał mi 12% a od PZU dostałem 6%. Oczywiście się odwołałem i po paru tygodniach wezwali mnie na kolejną komisję i dostałem po niej 13%. Także mój przypadek potwierdza to że należy się odwoływać. Pozdrawiam.

  #296
  Avatar
  piesel
  Uczestnik

  Tak jak pisali moi poprzednicy… Warto się odwołać ale trzeba pamiętać aby nie przekroczyć terminu, który Państwu dali.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.