Pytanie odnoście złamanej kostki stawu skokowego

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Pytanie odnoście złamanej kostki stawu skokowego

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 2 miesiące temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #371
  Avatar
  kk45
  Uczestnik

  Hej, w wyniku wypadku mam złamaną kostkę przyśrodkową stawu skokowego. Jestem świeżo po założeniu gipsu. Gdy chodzę trochę o kulach to odczuwam ból. Czy mimo bólu mogę chodzić o kulach czy lepiej przez te parę dni poleżeć w łóżku ?

  #372
  Avatar
  anna
  Uczestnik

  Na początku leczenia lepiej nie przeciążać nogi. Jeśli jest taka możliwość to najlepiej dużo leżeć i odpoczywać. Natomiast jeśli coś Cię niepokoi to najlepiej zgłoś się do lekarza.

  #373
  Avatar
  kk45
  Uczestnik

  Dzięki za odpowiedź 🙂

  #374
  Avatar
  kk45
  Uczestnik

  Byłam u lekarza tak jak mi poradziłaś i powiedział to samo co Ty 🙂

  #2114
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  KK45 mam nadzieję, ze Twoje leczenie przebiega pomyślnie, a noga już nie dokucza. Myślę, że powinnaś jak najmniej ją przeciąż aż do zdjęcia gipsu. Pamiętaj też, że później konieczna może być rehabilitacja.
  Napisałaś, że do złamania doszło w wyniku wypadku. Nie wiem, czy wiesz, ale najprawdopodobniej należy Ci się odszkodowanie. Jeżeli posiadasz polisę NNW lub ubezpieczenie grupowe – to zgłoś się do własnego ubezpieczyciela.
  Jeżeli jednak był to wypadek komunikacyjny lub inny, który ktoś spowodował – to zgłoś się do jego ubezpieczyciela. Możesz starać się nie tylko o odszkodowanie, ale także zwrot kosztów leczenia, czy inne świadczenia.
  Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji https://www.helpfind.pl/odszkodowanie-powypadkowe

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.