Potrzebna mi jest Ergo Hestia tabela świadczeń, ktoś pomoże?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wzory dokumentów Potrzebna mi jest Ergo Hestia tabela świadczeń, ktoś pomoże?

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ToTTO 4 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #925
  Avatar
  oko
  Uczestnik

  Czy ma ktoś z Państwa dostęp do Ergo Hestia tabela świadczeń ? Za utratę wzroku w jednym oku dostałem 30% Chciałbym się zorientowac czy mnie oszukano. Prawe oko słabnie. Oko się kurczy i jest to widoczne. Czy ten fakt powinien miec wpływ na procentowy uszczerbek na zdrowiu ? Chcę dostać jak największe odszkodowanie

  #926
  Avatar
  girol
  Uczestnik

  Według tabeli jest przyznany jak najbardziej dobry procent.

  #927
  Avatar
  wanda
  Uczestnik

  Najlepiej zwrócić sie do PZU o przesłanie tabel wraz z orzeczeniem komisji lekarskiej która orzekła o wysokości uszczerbku Można też poszukać tabeli uszczerbku na stronie internetowej pzu

  #928
  Avatar
  oko
  Uczestnik

  Czy pzu mogło sporządzic orzeczenie bez powoływania mnie na badanie?

  #929
  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Tak, poniewaz żadne przepisy nie nakładają na ubezpieczyciela obowiązku powoływania komisji lekarskiej, Zwykle jest ona powoływana aby rzetelnie ocenić stały lub długotrwały uszczerbek na zdrowiu.

  #930
  Avatar
  juty
  Uczestnik

  TU nie ma obowiązku kierować na komisje, tym bardziej jeżeli jest szkoda całkowita, np. stwierdzona specjalistycznym badaniem utrata wzroku.

  #931
  Avatar
  oko
  Uczestnik

  Aha dziękuję za pomoc.

  #3492
  Avatar
  ToTTO
  Uczestnik

  Czekałeś dwa miesiące na odpowiedź? Wow! To chyba prędzej na pewno coś udało Ci się ustalić. 30% to całkiem za sporo i według mnie adekwatnie do takich obrażeń. Najlepiej jednak zawsze zerknąć do tabeli uszczerbku danego ubezpieczyciela bo praktycznie to z tego co się orientuje, to każdy ma swoje wytyczne.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.