Powoływanie się na artykuł 227

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  opoka 8 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1462
  Avatar
  zoop
  Uczestnik

  Chcę złożyć skarge na bezczynność i brak kontaktu PZU. Chciałbym złożyć konkretne pismo. Czy mogę sie powołac na Art. 227, ktory brzmiu nastepujaco ?: „Przedmiotem skargi może być w szczególności zaniedbanie lub nienależyte wykonywanie zadań przez właściwe organy albo przez ich pracowników, naruszenie praworządności lub interesów skarżących, a także przewlekłe lub biurokratyczne załatwianie spraw.”

  #1463
  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Przywołany przez ciebie art. 227 to tylko ogólny przepis dotyczący skarg a trybie admninistracyjnych. Jeśli chodzi o likwidację szkody z ubezpieczenia NNW to ubezpieczyciel obowiązany jest spełnić świadczenie w terminie 30 dni, licząc od daty otrzymania zawiadomienia o wypadku.

  #1464
  Avatar
  zoop
  Uczestnik

  Chodzi o odszkodowanie z OC sprawcy za szkodę osobową.Ukrywano przede mną dane likwidatorki od roku,dopiero kilkanaście dni temu się dowiedziałem…Nie odpisują na nic, przez telefon kłamią bezczelne bzdury…W szkodzie na pojezdzie również policzono mi inny model….i zastosowano inne triki aby wyszło jak najtaniej…Może ktoś mi doradzi..

  #1465
  Avatar
  opoka
  Uczestnik

  trudnio coś sensownego doradzić, a już w szczególności przez Internet. Trzeba poczekać na odpowiedź na skargi.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.