Po jakim czasie mogę wrócić do pracy po złamaniu kostki i strzałki ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Po jakim czasie mogę wrócić do pracy po złamaniu kostki i strzałki ?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  kocemba 3 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #598
  Avatar
  mwer
  Uczestnik

  Cześć, tydzień temu złamałem sobie kostkę i strzałkę. Lekarz powiedział, że złamanie nie wygląda za dobrze i mam mieć gips przez 8 tygodni. Mam nadzieję, że po tym czasie zdejmą mi już ten gips. Ile czasu się na to choruje ? Czy zwolnienie należy się podczas rehabilitacji ?

  #599
  Avatar
  paparu
  Uczestnik

  Mam podobne złamanie… Lekarz powiedział, że na takie urazy leczy się od 3 do 6 miesięcy. Jutro idę na zdjęcie gipsu więc się dowiem co i jak

  #600
  Avatar
  mwer
  Uczestnik

  Czy miałeś robione zdjęcie po ściągnięciu gipsu ? Ja nie miałem żadnego zdjęcia i żadnej rehabilitacji. Mam tylko moczyć sobie tą nogę w domu. Zwolnienia dostałem na 20 dni. Czy to już koniec leczenia ? Co mam teraz zrobić ?

  #601
  Avatar
  arilor
  Uczestnik

  2 miesiące temu złamałam nogę. Naruszona została równiez strzałka. Mam w tej chwili 5 śrub (jedną wyjęli mi 4 tygodnie temu). Chodzę bez kul, ale boję się przenieść cały ciężar na chorą nogę. Problem mam jeszcze ze stawem skokowym bo pomimo chodzenia dość częstego, jeżdżenia na rowerku ruch w stawie jest ciągle mały. Tydzień temu ortopeda powiedział mi, że ruch w stawie jest. Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy będę miała pewną sprawność ?

  #602
  Avatar
  kocemba
  Uczestnik

  A ja złamałam staw skokowy 3 tygodnie temu. Mam 7 śrub i płytkę. Nikt z lekarzy nie może określić kiedy zakończy się termin leczenia. Czy wyjmowanie śrub będzie odbywało się ze znieczuleniem w kręgosłup ?

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.