Na jakie odszkodowanie po operacji mogę liczyć ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Na jakie odszkodowanie po operacji mogę liczyć ?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  karolek 7 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #837
  Avatar
  wujek
  Uczestnik

  Dzień dobry, w 2010 roku miałem operacje wszczepienia kompletnej endoprotezy prawegoo stawu biodrowego. Wkrótce nastąpiło zwichnięcie operowanego stawu :(. Po 5 tygodniach leżenia z usztywnioną nogą wróciłem w miarę do zdrowia. Przy badaniach kontrolnych okazało się, że konieczna jest operacja drugiego stawu biodrowego. Po kilkugodzinnej operacji okazało się, że wszczepiona druga endoproteza budzi wątpliwości. Jeszcze będąc w szpitalu doszło do poważnego zwichnięcia operowanego stawu. Potem zdecydowano że wymienią mi panewke stawu biodrowego na samo gwintującą. Po powrocie do domu po trzech tygodniach doszło do ponownego zwichnięcia nowej endoprotezy stawu biodrowego. Nastawiono mi operowany staw biodrowy i usztywniono obie nogi w buty gipsowe połączone rozpórką. Tak mam leżeć przez 5 tygodnii wykonując jedynie ćwiczenia polegające na napinaniu mięśni. Jaka jest stawka za procent uszczerbku (kalectwa) i na jakie odszkodowanie z PZU mogę liczyć ? Posiadam ubezpieczenie PZU Życie z opcją zdrowotną.

  #838
  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Wysokość uszczerbku może ocenić tylko lekarz orzecznik.
  Jeśli chodzi o stawkę za procent, to zapewne będzie to 1 % sumy ubezpieczenia. Proszę napisać w następstwie jakiego urazu doszło do wyżej opisanych powikłań. Może będzie możliwość wywalczenia odszkodowania z innego tytułu.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.