Jak napisać odwołanie do zus w sprawie odszkodowania?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wzory dokumentów Jak napisać odwołanie do zus w sprawie odszkodowania?

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  krajtakipiekny 1 tydzień, 1 dzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #157
  Avatar
  Jur54
  Uczestnik

  Witam dzień dobry cześć! Powiedzcie mi jak napisać odwołanie do ZUS w sprawie odszkodowania? Mianowicie ZUS przysłał mi odmowę i chciałbym napisać odmowę tylko nie wiem jak to mam napisać.

  #158
  Avatar
  Ewka23
  Uczestnik

  A co Ci się stało, jeśli można wiedzieć ?

  #159
  Avatar
  Jur54
  Uczestnik

  Miałem wypadek w pracy. Przez 2 tygodnie miałem kostkę w gipsie i jestem 3 tydzień na zwolnieniu lekarskim. Wszystkie dokumenty przesłałem do nich (nawet protokół powypadkowy był zrobiony) a oni przysyłają mi odmowę.

  #160
  Avatar
  Ewka23
  Uczestnik

  Napisz czego Ci odmówili (bo to ważne).

  #161
  Avatar
  Jur54
  Uczestnik

  Dokumenty zostały źle wysłane 🙁 wiem, że muszą być dokumenty potwierdzające zakończenie leczenia, a nie kserokopia historii choroby, która została wysłana :/ Co ja teraz mam zrobić ?

  #3880
  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Ale przez to że dokumenty zostały źle wysłane dostałeś odmowę czy przed chwilą wysłałeś dokumenty ale niestety pomyliły ci się one? Generalnie to według mnie powinieneś wysłać i to i to, im więcej papierów wyślesz tym mniejsza wątpliwość co do doznanych obrażeń.

  #3882
  Avatar
  krajtakipiekny
  Uczestnik

  Mi nic nie pomogło jak wysłałem im wszystko ale ja miałem wypadek 7 lat temu to może teraz się pozmieniało. Na twoim miejscu bym wysłał wszystko co mam z tej dokumentacji i niech sobie wybierają to co chcą i co im potrzebne

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.