Odwołanie od wyceny rzeczoznawcy PZU

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Odwołanie od wyceny rzeczoznawcy PZU

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  kasiula 9 miesiące, 2 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #487
  Avatar
  Monika90
  Uczestnik

  Witam wszystkich i proszę o rady co mam robić. Zostałam zalana przez sąsiadkę a mówiąc dokładniej przez jej „cudowną” pralkę. Jestem ubezpieczona w PZU więc tam zgłosiłam szkodę. Przyjechał rzeczoznawca i oszacowali mi szkodę na niecałe 1500zł. Najtańsze płytki kosztowały 600zł a fachowiec, który musi przyjść skuć stare płytki i założyć nowe weźmie około 2000 zł. Nie mówię już o pokoju, który jest obok łazienki i który też częściowo został zalany a był malowany 9 miesięcy temu… Jak mam wybrnąć z tej sytuacji ? Proszę o pomoc.

  #488
  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Czy widziała Pani wycenę ? Najlepiej w odwołaniu napisać, że malowanie było świeże i dobrze by było jakby miała Pani faktury, rachunki za to malowanie. Polecam przeczytać ogólne warunki ubezpieczenia i na nie konkretnie się powoływać.

  #489
  Avatar
  Monika90
  Uczestnik

  Nie widziałam wyceny. Dostałam tylko te pieniądze na konto. Czekam na pismo i mam nadzieję, że będzie tam szczegółowa wycena.

  #490
  Avatar
  kasiula
  Uczestnik

  Najlepiej wezwać firmę remontową, która sporządzi swój kosztorys przed wykonaniem remontu. To wysłać do PZU. Następnie zrobić remont i wysłać rachunek do PZU a na pewno wszystko będzie dobrze załatwione. Pozdrawiam

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.