Odwołanie od decyzji. Szkoda całkowita AC

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Ubezpieczenia AC Odwołanie od decyzji. Szkoda całkowita AC

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  hylwes 4 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1344
  Avatar
  lorfdek
  Uczestnik

  Witam, miałem kolizję z mojej winy, poszkodowanemu wypłacono odszkodowanie z mojego OC bez problemu, schodki zaczęły się przy przyznaniu odszkodowania z AC. Określono szkodę całkowitą. Wartość samochodu na dzień szkody wyniosła 4 000 zł, wartość pozostałości określono na 11 000 zł wobec czego przyznano odszkodowanie – 3 000 zł.
  Domyślam się, że mogli po prostu wpisać za dużo jedno zero, ale moim zdaniem takie sytuacje nie powinny mieć miejsca beznadziejnym faktem jest również zaniżona wartość pojazdu. Piszę więc odwołanie o ponowne rozpatrzenie sprawy. Czy można ta sprawę inaczej załatwić ?

  #1345
  Avatar
  brat
  Uczestnik

  Pozostałość liczą jako każdą część oddzielnie co powoduje znaczne zawyżenie wartości pozostałości natomiast wartość pojazdu liczą jako całość. Najlepiej jak zrobisz wycenę przez niezależnego rzeczoznawcę i wtedy napisz odwołanie.

  #1346
  Avatar
  hylwes
  Uczestnik

  Spotkałem się z podobnymi przypadkami.Teraz zapewne poinformują Cię że agent popełnił błąd przy wycenie i oddadzą proporcjonalnie nadpłaconą składkę.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.