Odwołanie od decyzji PZU w sprawie odszkodowania za uszkodzone więzadło

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Odwołanie od decyzji PZU w sprawie odszkodowania za uszkodzone więzadło

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  kangurek 5 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #515
  Avatar
  kangurek
  Uczestnik

  Witam, uległem wypadkowi w pracy, w wyniku którego uszkodziłem sobie więzadło barkowo – obojczykowe. Było to w czerwcu ubiegłego roku czyli 10 miesięcy temu. Złożyłem pismo w sprawie o odszkodowanie do PZU i ZUS-u. Po jakimś czasie dostałem informację od PZU, że przyznają mi 1% trwałego uszczerbku na zdrowiu i że pieniądze będą przelane na konto. Oczywiście nie było żadnej komisji, żadnych badań itp. Chciałbym się odwołać, ale w piśmie jest napisane, że jeśli nie zgadzam się to mogę iść do sądu. O odwołaniu nic nie pisze. Czy orientuje się ktoś z Państwa jaki procent jest przyznawany za uszczerbek mojego typu ?

  #516
  Avatar
  straznica
  Uczestnik

  A co jest napisane w ogólnych warunkach ubezpieczenia ?

  #517
  Avatar
  bolebor
  Uczestnik

  Ma Pan możliwość odwołania się. Procent uszczerbku na zdrowiu można znaleźć w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Pozdrawiam.

  #518
  Avatar
  kangurek
  Uczestnik

  Napisałem odwołanie z prośbą o komisję lekarską. Dostałem wiadomość, że komisja jest niepotrzebna. Dzisiaj natomiast zadzwoniła do mnie Pani z wiadomością a zarazem pytaniem dlaczego jestem niezadowolony… Lekarz, który stwierdził mój uszczerbek jest wybitnym specjalistą i że jeśli nadal się nie zgadzam z decyzją (wybitnego specjalisty) to mam napisać jeszcze jedno odwołanie… Co mam teraz zrobić ?

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.