Odwołanie od decyzji PZU (zwichnięcie łokcia)

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Odwołanie od decyzji PZU (zwichnięcie łokcia)

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  uczen 3 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #839
  Avatar
  gaugales
  Uczestnik

  Cześć, 3 miesiące temu miałem wypadek na treningu. Doszło do zwichnięcia prawego łokcia ze złamaniem głowy kości promieniowej. Miałem operacje a potem 10 dni spędziłem w szpitalu. Moje leczenie wraz z rehabilitacją trwało 11 tygodni. Lekarz powiedział że już większej sprawności nie odzyskam. Byłem w PZU aby starać się o odszkodowanie. Dowiedziałem się że komisji nie będzie a wypłata bezie na podstawie tabeli odnośnie stawek procentowych z tytułu uszczerbku na zdrowiu. Dzisiaj dostałęm decyzję. Przyznali mi 5% uszczerbku czyli 450 zł. Uważam że zostałem oszukany,bo według mnie PZU powinno oddzielnie rozpatrzeć zwichnięcia i złamania Czy mam jeszcze możliwość odwołać się od decyzji ?

  #840
  Avatar
  gaugales
  Uczestnik

  Byłem w PZU. Okazało się że za kość promieniową dostałem 4 % a za zwichnięty łokieć 5%. Jednak powiedzieli że to jest w jednym miejscu i wypłacą mi tylko za to co bardziej punktowane czyli 5% za zwichnięcie. Odwołałem się od tej decyzji i poprosiłem o komisje lekarską. Ciekawe co będzie dalej

  #841
  Avatar
  doktorek
  Uczestnik

  Mialem podobna kontuzje. Lekkie zlamanie oraz zwichniecie stawu lokciowego. Ręka 3 tyg w gipsie. Po zdjeciu gipsu nie moglem poruszyc ręką. Po tygodniu zaczelem pierwsza rehabilitacje (na prywatnie). Teraz w ręce mam wyprost okolo 90%. Rehabilitacja trwa i mam caly czas nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Ubezpieczony jestem na uczelni w PZU (18 000zł) Bede sie staral jeszcze o odszkodowanie z ubezpieczenia kolegi ktory mi spowodowal kontuzje. Najpierw bede się staral sie o odszkodowanie z ubezpieczalni kolegi poniewaz jest duzo wyzsza skladka. Potem bede staral sie w PZU bo dowiedzialem sie ze lepiej tak zrobic. Zobaczymy jak to wszystko dalej się potoczy.

  #842
  Avatar
  uczen
  Uczestnik

  Witam! W piątek wychodząc po rozdaniu świadectw ze szkoły niefortunnie pośliznełem się na schodach i uderzyłem lewym łokciem o metalowy szczebel… Po prześwietleniu okazało się ze jest złamany. Lekarz od razu wysłał mnie na chirurgie. Tam zrobili mi jeszcze jedno prześwietlenie i lekarz zdecydował operować. Teraz mam w ręce dwa druty. Chciałbym sie dowiedzieć ile moge za to dostać odszkodowania.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.