Złamanie kości śródręcza odszkodowanie jest za niskie!!

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie kości śródręcza odszkodowanie jest za niskie!!

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 4 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #501
  Avatar
  lapa
  Uczestnik

  Dzień dobry, miałem wypadek i złamanie kości śródręcza odszkodowanie jakie mi wypłacili to istny śmiech na sali. Później miałem operację (aż 3 druty) no i rehabilitację. Wypełniłem wniosek u ubezpieczyciela i miałem czekać na przelew. Wczoraj go dostałem. „Aż” 150 zł. Jak mam napisać odwołanie ? czym ich postraszyć, żeby dali więcej pieniędzy ?

  • Ten wątek został zmodyfikowany 4 miesiące, 3 tygodni temu przez Avatar  admin.
  • Ten wątek został zmodyfikowany 4 miesiące, 3 tygodni temu przez Avatar  admin.
  #502
  Avatar
  kapusta
  Uczestnik

  Było już kiedyś na tym forum jak napisać takie odwołanie. Zrobiłeś błąd, że nie oszacowałeś roszczeń.

  #2093
  Avatar
  pikielbasa
  Uczestnik

  Słyszałam gdzieś kiedyś że za złamanie palca dają więcej niż za operacje kręgosłupa….

  #3024
  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Takie odwoływanie się w polisach na życie jest nic nie warte. Tym bardziej jeśli może chodzić o 100-200 złotych. Daj sobie spokój, chyba że na spokojnie przez email możesz poprosić o ponowne badanie na komisji lekarskiej, ale znając życie to szkoda czasu na takie rzeczy. Więcej czasu stracisz i pieniędzy na dojazdy niż to warte wszystko. Wiem to po sobie z resztą bo też miałem ubezpieczenie i to z najniższej półki. Za złamaną nogę dostałem 400 zł, gdzie wszystko poszło na same dojazdy do szpitala, kontrole w przychodni. Lepiej zainwestować w porządne ubezpieczenie ze składką powyżej 50 zł na miesiąc.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.