Jakie odszkodowanie mogę dostać za złamaną rękę ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Jakie odszkodowanie mogę dostać za złamaną rękę ?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 2 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #708
  Avatar
  cecylia
  Uczestnik

  Jakie mogę dostać odszkodowanie za złamaną rękę ? Mam ubezpieczenie grupowe, które sama opłacam. Na polisie pisze, że 1% uszczerbku na zdrowiu to 200zł.

  #709
  Avatar
  bagienko
  Uczestnik

  Trochę za mało informacji podałaś. Jeśli chodzi o odszkodowanie to dobrze zasięgnąć porady jakiegoś prawnika lub firmy, która zajmuje się pozyskiwaniem dodatkowych pieniędzy od ubezpieczyciela.

  #710
  Avatar
  cecylia
  Uczestnik

  Jakie to złamanie to nie wiem…..leczenie nadal trwa, ale mam wszytskie potrzebne dokumenty od lekarza. Ile mogę za to dostać ?

  #711
  Avatar
  bagienko
  Uczestnik

  Proszę dokładnie wskazać kość uszkodzoną, sumę ubezpieczenia znajdującą się na polisie ubezpieczeniowej, a także nazwę ubezpieczenia które obowiązuje.

  #712
  Avatar
  cecylia
  Uczestnik

  Nie mam tego dokumentu teraz przed sobą.

  #2032
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Cecylio, wysokość odszkodowania zależy przede wszystkim od procentowego uszczerbku na zdrowiu. Im on będzie wyższy, tym i odszkodowanie będzie większe. Uszczerbek na zdrowiu określany jest na podstawie rozmiaru i umiejscowieniu urazu, oraz jego wpływu na dalsze funkcjonowanie. Jeżeli złamałaś rękę dominującą, to odszkodowanie będzie wyższe, niż w przypadku, gdy złamana została druga ręka. W OWU Twojej polisy powinna znajdować się tabela, która wskazuje procent uszczerbku przy poszczególnych urazach. Pamiętaj jednak, że dokładny uszczerbek ustala lekarz na komisji lekarskiej zwołanej przez TU

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.