Czy dostanę odszkodowanie za skręcenie i naderwanie nadgarstka ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Czy dostanę odszkodowanie za skręcenie i naderwanie nadgarstka ?

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  dwojka 3 miesiące, 2 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #375
  Avatar
  gumis
  Uczestnik

  Witam, idąc wieczorem chodnikiem poślizgnąłem się i upadłem na prawą rękę. Zgłosiłem się na SOR. Lekarz po prześwietleniu stwierdził, że ręka nie jest złamana i doszło tylko do skręcenia i naderwania nadgarstka. Zapisał mi ortezę (protezę ortopedyczną) przez 3 tygodnie. Zakupiłem ją z własnych pieniędzy, ale na refundację NFZ. Po tych 3 tygodniach objawy nie ustąpiły więc zgłosiłem się prywatnie do ortopedy, który myślał, że jest to coś innego i skierował mnie na następne prześwietlenie. Okazało się, że to lekarz z SOR-u miał rację. Ortopeda zlecił noszenie ortezy przez 2 tygodnie i zlecił rehabilitację, którą odbywałem na prywatnie. Ubezpieczony jestem na kwotę 20.000 zł. Czy jest możliwość dostania odszkodowania ?

  #376
  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Musisz sprawdzić sobie czy Twoje ubezpieczenie obejmuje zwrot kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją.

  #377
  Avatar
  dwojka
  Uczestnik

  O ile pamiętam (ale mogę się mylić) to niestety w PZU nie ma odszkodowania w postaci zwrotu kosztów za leczenie. Mimo, że wysokość uszczerbku będzie raczej znikoma to warto się odwoływać.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.