Odszkodowanie za brak czucia w wyniku wypadku przy pracy

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wypadki przy pracy Odszkodowanie za brak czucia w wyniku wypadku przy pracy

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  adwokat 2 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1325
  Avatar
  papatka
  Uczestnik

  Hej, mialam wypadek w pracy. Pilka uderzyla mnie w kciuk tak,ze w wyniku leczenia, odcieto mi nerw obwodowy,bym nie czula bólu. Jednak ból nadal mi bardzo doskwieral. Lekarz wyslal mnie na rezonans w trybie szybkim.W badaniu wyszlo,ze mam tam narośl wielkości. Zoperowano mnie. W badaniu histopatologicznym wyszło,że był to nerwiak pourazowy,czyli powstaly na skutek tego uderzenia, ktore mialo miejsce w pracy.
  Za parę dni kończe leczenie.Bede skladac dokumenty o odszkodowanie do ZUS. przeszłam w trakcie tego leczenia 2 operacje, palec jest nie w pełni sprawny,nie mam pelnej jego ruchomości. Ile procent mogliby mi za to przyznać? Czy to,ze nie mam czucia w tym kciuku, mozna zaliczyc do trwalego uszczerbku na zdrowiu?Jesli tak, to kto ma mi to stwierdzic? Czy mam miec na to jakies dokumenty?

  #1326
  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Bardzo istotne jest co masz napisane w protokole z wypadku . Od tego zależy czy masz szanse na otrzymanie odszkodowania.

  #1327
  Avatar
  adwokat
  Uczestnik

  ZUS wypłaca jednorazowe odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu lub długotrwały rozstrój zdrowia. Wydaje się, że uraz opisany przez Panią podpada pod trwały uszczerbek na zdrowiu. Ustaleniem tego zajmie się lekarz orzecznik ZUS, od orzeczeń ma Pani prawo się odwoływać.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.