Odszkodowanie PZU za rekonstrukcję ACL – wniosek

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wzory dokumentów Odszkodowanie PZU za rekonstrukcję ACL – wniosek

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  mareczek 3 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #304
  Avatar
  mareczek
  Uczestnik

  Witam, miałem wypadek na lekcji w-fu. Uszkodziłem sobie kolano. W szpitalu miałem usuwaną wodę z kolana. Lekarz mi powiedział, że to tylko stłuczenie na które zapisał maść… Po przyjeździe do domu rodzice stwierdzili że zabiorą mnie do prywatnego ortopedy bo kolano mnie bardzo bolało. W trakcie wizyty skierował mnie na artroskopię. Po tym zabiegu chodziłem 2 tygodnie o kulach, potem następna wizyta, następnie rehabilitacja przez 12 dni. Lekarz skierował mnie do szpitala bo uznał, że więzadło jest zerwane. Po szpitalu wylądowałem ze stabilizatorem i kulach. Teraz jestem już po zakończonym leczeniu. Moje pytanie jest następujące: co mam wpisać w rubryce „informacje o zdarzeniu” ? Tutaj jest napisane, żeby podać dokładnie ale tu nie ma za dużo miejsca….

  #305
  Avatar
  jjyt
  Uczestnik

  W tej rubryce wpisz kiedy, gdzie, jak itp. Do tego dołącz opis zdarzenia (bardzo szczegółowy). Wpisz tam swoje odczucia, co Ci ten wypadek odebrał, z czego musiałeś zrezygnować.

  #306
  Avatar
  mareczek
  Uczestnik

  Okej dzięki 🙂

  #307
  Avatar
  mareczek
  Uczestnik

  Cześć to znowu ja. Dostałem odpowiedź, w której stwierdzono że przysługuje mi 85zł… Oczywiście byłem na komisji i czekam na dalszą kasę 😛

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.