Odszkodowanie PZU – czy postąpili prawidłowo

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Odszkodowanie PZU – czy postąpili prawidłowo

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  bubu 3 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #263
  Avatar
  mamuska
  Uczestnik

  Witam, piszę tutaj na forum, ponieważ mam pytanie. Na początku roku zostałam pogryziona przez psa. Lekarz orzecznik stwierdził 4% co dało kwotę 1280zł. Niestety w kwietniu spadłam ze schodów i skręciłam sobie lewą nogę (stopę). Złożyłam wniosek i po paru dniach zadzwoniono do mnie, że zostanie mi wypłacone 500zł (zgodnie z tabelą kwotową). Na początku oczywiście się zgodziłam ale teraz mam wątpliwości…bo nurtuje mnie dlaczego te dokumenty nie zostały wysłane do lekarza orzecznika… Tak więc czy PZU postąpił prawidłowo ? Czy będę się mogła odwołać jeśli pieniądze przesłali mi na konto ?

  #264
  Avatar
  bubu
  Uczestnik

  Można się odwołać od decyzji aż do momentu przedawnienia roszczenia. Należy zażądać tabeli na podstawie której był określony uszczerbek oraz doręczenia decyzji na piśmie. Likwidator szkody nie musi tego zrobić więc dobrze tego pilnować. Po przeanalizowaniu tego wszystkiego będzie można się odwołać i udać się do lekarza (orzecznika)

  #265
  Avatar
  poka
  Uczestnik

  Wczoraj uległam wypadkowi. Było to na terenie basenu termalnego. Przecięłam sobie skórę głowy. Jestem ubezpieczona w moim zakładzie pracy. Mam pytanie jak mogę się ubiegać o odszkodowanie ?

  #266
  Avatar
  bubu
  Uczestnik

  Proszę wypełnić formularz u ubezpieczyciela po zakończonym leczeniu i możliwej rehabilitacji. Należy zgłosić się również do pracodawcy bo jest możliwość, że to on pokrywa wszystkie wszelkie koszty leczenia.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.