Odszkodowanie od PZU za zawał w pracy

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Odszkodowanie od PZU za zawał w pracy

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ter 3 miesiące, 2 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #347
  Avatar
  romek
  Uczestnik

  Witam, mam do Państwa pytanie. Mój znajomy dostał ataku serca w pracy. Jest ubezpieczony w PZU w ramach ubezpieczenia grupowego. Niestety PZU nie wypłaciło mu odszkodowania, ponieważ przy zawale nie zaistniał jakiś załamek Q czy coś takiego. Sprawa była w sądzie ale oczywiście sąd stanął po stronie PZU. W trakcie procesu orzeczono zwrot kosztów zastępstwa procesowego na rzecz PZU. Czy jest szansa aby odwołać się od tych kosztów ? Człowiek ciężko chory, odszkodowania brak i jeszcze on musi zapłacić PZU. Proszę o udzielenie mi odpowiedzi.

  #348
  Avatar
  zbychu
  Uczestnik

  Odwoływać się można. Najlepiej jeśli znajomy skonsultuje się z prawnikiem i zawalczy w sądzie 2 instancji gdyż jest prawdopodobieństwo wygrania. Pozdrawiam.

  #349
  Avatar
  ter
  Uczestnik

  Miałem podobny przypadek, również miałem zawał w pracy. Również PZU nie przyznało mi odszkodowania więc zgłosiłem się do sądu. Jeśli chodzi o świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu to je wygrałem. Jeśli chodzi o postępowanie procesowe świadczenia z tytułu ciężkiej choroby to jest ono w toku. Tak więc warto walczyć bo nie jest powiedziane, że przegrasz sprawę.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.