Ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania za wypadek na w-fie

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania za wypadek na w-fie

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 2 miesiące temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #667
  Avatar
  sold
  Uczestnik

  Dzień dobry, na lekcji w-fu miałam wypadek. Zwichnęłam sobie rzepkę. Lekarz powiedział mi, że jest to nawykowe zwichnięcie rzepki kolana lewego, ponieważ miałam taki sam wypadek około 3 lata temu. Dostałam dzisiaj wiadomość od mojego ubezpieczyciela, że nie wypłacą mi odszkodowania. Kiedy miałam ten wypadek 3 lata temu to mój ubezpieczyciel (inny niż teraz) wypłacił mi bez problemu. Tłumaczą się tym, że odniesiony uraz nie spowodował trwałego uszczerbku na zdrowiu. Czy mogę się odwołać ? Jak to zrobić ?

  #668
  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Zanim się odwołasz zażądaj orzeczenia lekarskiego, decyzji i tabel, na podstawie któych orzeczono Twój przypadek.

  #669
  Avatar
  sold
  Uczestnik

  A jakie mam szanse na dostanie tego odszkodowania ?

  #670
  Avatar
  Krebs
  Uczestnik

  To zależy od kilku czynników, m.in. jakie były okoliczności upadku, jaka jest treść orzeczenia lekarskiego, na który punkt powołuje się orzecznik, jaka jest tabela uszczerbku itp.

  #671
  Avatar
  sold
  Uczestnik

  Dziękuję za pomoc

  #2029
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Sold, możesz się odwołać. Musisz jednak poczekać na decyzję ubezpieczyciela, w które pojawi się uzasadnienie takiego stanowiska.
  Odwołując się możesz poprosić o komisję lekarską. Lekarz będzie w stanie ocenić, czy uszczerbek jest trwały. Moim zdaniem charakter urazu na to wskazuje – nawykowe zwichnięcie jest powikłaniem po wcześniejszym urazie i może wciąż nawracać. To jednak może stwierdzić tylko lekarz.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.