Skręcenie kolana odszkodowanie po wypadku w szkole

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Skręcenie kolana odszkodowanie po wypadku w szkole

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  JJagoda 5 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #288
  Avatar
  kidol
  Uczestnik

  Miałem wypadek w wyniku którego doszło do naderwania więzadeł krzyżowych w kolanie. Miałem robione 2 artroskopie. W trakcie wypadku byłem ubezpieczony w PZU a teraz zmieniłem szkołę i jestem ubezpieczony w Hestii. W jakiej ubezpieczalni powinienem starać się o odszkodowanie ?

  #289
  Avatar
  oles
  Uczestnik

  Cześć, powinieneś starać się o odszkodowanie w tej ubezpieczalni, w której byłeś ubezpieczony (czyli w PZU).

  #290
  Avatar
  sisi
  Uczestnik

  Ja dostałam tylko 3% bez żadnej komisji lekarskiej. 3% za 2 tygodnie w szpitalu, ciągłą rehabilitacje i prawie 2 latach męczarni. Nadal niestabilne kolano i nie mogę maksymalnie go zgiąć. Po prostu brak słów…

  #291
  Avatar
  kidol
  Uczestnik

  Ja dostałem 5% Czy mam się odwoływać ? Jak myślicie ?

  #2582
  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Kidol po 5 miesiącach chcesz się odwoływać? To w końcu bez naszej pomocy dowiedziałeś się do którego ubezpieczyciela musisz iść. Według mnie 5% to całkiem normalna stawka i tylko szkoda czasu żeby biegać po lekarzach. Z resztą i tak nie wiele Ci to da, może 100-150 zł więcej ale to załatwianie wszystkiego też swoje kosztuje więc dla mnie nie warto.

  #2584
  Avatar
  JJagoda
  Uczestnik

  Teraz chodze do liceum ale pamiętam jak pod koniec gimnazjum świrowałam przed wejściem do szkoły i skakałam z kumpelami przez ławki 🙂 To jest zabawne jak o tym opowiadać ale dla mnie wtedy nie było fajnie. A dlaczego? Bo za którąś ławką leżała centralnie skórka od banana i jej nie widziałem. Poślizgnęłam, wywinęłam orła i uderzyłam plecami o rant ławki 😀 miałam coś tam z jednym kręgiem nie tak, wyskoczył czy coś i to jeszcze było na tydzień przed wakacjami 🙂 Bałam się że nie dostanę odszkodowania bo w końcu to przez głupotę wywinęłam orła ale jednak rodzice coś tam z PZU dostali. Taka moja historia 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.