Mała kwota wyceny PZU

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  barbara33 8 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1330
  Avatar
  ogor
  Uczestnik

  Przekonałem się właśnie że PZU to banda oszustów. Pewna pani zostawiła swój samochód bez ręcznego i poszła na zakupy. Po jakimś czasie tenże samochód stoczył się z pagórka i uderzył w mój samochód. Mam wgięty prawy błotnik. zadzwoniłem po policje spisakli nasze dane , z panią spisałem oświadczenie w którym napisała że ponosi całą winę za ten wypadek.
  Z tym oświadczeniem udałem się do PZU. Po godzinie miałem kosztorys. W międzyczasie udałem się po zaczerpnięcie informacji do blacharza. Okazało się zę straty z PZU wycenili na 900zł. Wartość PZU jest 50% wartości jaka mi się należy i każdy warsztat wystawi mi większą fakturę niż oni wycenili. Jak mogę się starać o stratę na wartości mojego samochodu ponieważ będzie wymieniany błotnik.

  #1331
  Avatar
  machop
  Uczestnik

  wybierz warsztat i zleć naprawę na bezgotówkowe rozliczenie. Jeśli nie zależy Ci na zarobieiu przy okazji to takie rozwiązanie jest najprosztsze i najszybsze, a auto zostanie naprawione na nowych częściach.

  #1332
  Avatar
  ogor
  Uczestnik

  Jeżeli faktury przedstawie to wystarczy ??

  #1333
  Avatar
  barbara33
  Uczestnik

  Mam bardzo podobną sytuację do opisanej przez ogora i też się chcę odwołać. Na jakie przepisy sie powoływać przy pisaniu odwołania dotyczącego zaniżonej kalkulacji naprawy pojazdu ? Czym się posiłkować ?

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.