Komisja PZU. Jak mam się na niej zachować ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Komisja PZU. Jak mam się na niej zachować ?

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  piotek 3 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #125
  Avatar
  piotek
  Uczestnik

  Witam wszystkich bardzo serdecznie. W następnym tygodniu (we wtorek) idę na komisję. Otóż…Miałem wypadek samochodowy i dostałem wielu obrażeń. Złamanie kości udowej, złamany piszczel, wiele obrażeń na głowie, rany cięte na twarzy. Do teraz nie mogę ruszać małym palcem u prawej nogi. Co mam mówić, jak mam się zachowywać ? Bardzo proszę o odpowiedzi.

  #126
  Avatar
  bezo
  Uczestnik

  A co Ty chcesz niby tam mówić ? xd Najważniejsza jest dokumentacja medyczna i stan Twoich narządów po leczeniu.Wysokość odszkodowania zależy od kosztów leczenia natomiast zadośćuczynienie zależy od szkód niemajątkowych czyli na przykład bólu fizycznego i psychicznego.

  #127
  Avatar
  oruyt
  Uczestnik

  Dokładnie tak jak pisze „bezo”. Najważniejsze są obrażenia a to co Ty powiesz czy nie powiesz to ich to mało interesuje.

  #128
  Avatar
  piotek
  Uczestnik

  Dzięki za odpowiedź mimo głupio zadanego pytania 😛 Napiszę co i jak, jak będę po komisji. 🙂

  #129
  Avatar
  piotek
  Uczestnik

  A więc…. Jestem już po komisji. Przyznali mi 20% co dało 12.000 zł. Nie wiem czy ta kwota jest proporcjonalna do obrażeń jakie posiadam. Gdzie mam się zgłosić aby to zweryfikować ?

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.