Jakie odszkodowanie należy się za złamany nadgarstek ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Jakie odszkodowanie należy się za złamany nadgarstek ?

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 3 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #300
  Avatar
  1995
  Uczestnik

  Dzień dobry, miałem wypadek, w którym złamałem nadgarstek. Mam ograniczone ruchy w nadgarstku mimo że minął miesiąc od ściągniecia gipsu. Jestem ubezpieczony w PZU przez moją uczelnię. Według tego co wyczytałem w ubezpieczeniu powinienem dostać 900zł przy dostaniu 3%. Czy mogę domagać się zwrotu kosztów leczenia jeśli leczyłem się na prywatnie ? Klinika podlega refundacji z NFZ. Zdecydowałem się na leczenie prywatne bo na fundusz musiałem za długo czekać.

  #301
  Avatar
  zaks
  Uczestnik

  Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia związane z wypadkiem. Jeśli dobrze Pan odczytał to dostanie Pan kwotę jaką Pan wyliczył. Pozdrawiam.

  #2109
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Czy mogę domagać się zwrotu kosztów leczenia jeśli leczyłem się na prywatnie ?

  To zależy od warunków polisy. Powinno zostać zapisane, jakie dokładnie koszty ubezpieczyciel zwraca. W przypadku odszkodowania z OC byłoby to obligatoryjne. Tutaj niekoniecznie.

  Wydaje się jednak, że 3% to nieduży uszczerbek. Być może przysługuje Ci wyższe odszkodowanie. Możesz je uzyskać odwołując się od decyzji ubezpieczyciela. Sprawdzi on ponownie Twoją sprawę i przeprowadzi komisję lekarską.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.