Jaki procent dostanę za uszczerbek na zdrowiu ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Jaki procent dostanę za uszczerbek na zdrowiu ?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 2 miesiące, 1 tydzień temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #242
  Avatar
  bugu
  Uczestnik

  Cześć wszystkim, uwielbiam grać w piłkę nożną. Niestety w ostatnim czasie uległem wypadkowi, w którym doszło do skręcenia prawego kolana. Doszło do rozmiękania chrząstki i przeszedłem operację, w której została usunięta uszkodzona łąkotka. Chciałbym dowiedzieć się jaki jest procent za mój uraz. Dodam jeszcze, że kolano mnie boli gdy jestem cały dzień na nogach.

  #243
  Avatar
  tedy
  Uczestnik

  Takie pytanie to bardziej do kogoś kto się na tym zna np. lekarze orzecznicy to wiedzą. Najlepiej jak sprawdzisz sobie tabelkę to będziesz wiedział w jakim przedziale możesz szukać mniej więcej.

  #244
  Avatar
  bugu
  Uczestnik

  Dzięki za odpowiedź. 🙂 Pytałem się swojego lekarza ortopedy to powiedział mi, że przedział w jakim mogę dostać, to od 5% do 10%. Ale i tak wszystko zależy od lekarza który będzie w komisji.

  #245
  Avatar
  rolsek
  Uczestnik

  A widzisz….nawet sam Twój lekarz tego nie wie… A co dopiero ludzie, którzy mogą tu wypisywać co chcą.

  #246
  Avatar
  bugu
  Uczestnik

  Przyznali mi 2%. Oczywiście nie zgadzam się z tym bo uważam, że jest to śmieszny procent. Chyba się odwołam… ale czy coś to da to nie wiem….

  #2021
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Dzień dobry, Bugu. Postaram się zaradzić coś na Twój problem.
  Po pierwsze, faktycznie bardzo trudno określić uszczerbek na zdrowiu bez dokumentacji i badań poszkodowanego. Może to też zrobić tylko lekarz specjalista.
  Po drugie, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją ubezpieczyciela, to możesz się odwołać. W tym przypadku konieczna jest jak najpełniejsza dokumentacja medyczna, która zobrazuje rzeczywisty stan Twojego kolana. Możesz powołać się także na tabele uszczerbku na zdrowia, oraz opinię innego lekarza.
  Życzę powodzenia!

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.