Ile należy mi się odszkodowania jeśli miałam 2 szwy na palcu ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Ile należy mi się odszkodowania jeśli miałam 2 szwy na palcu ?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  tobiasz 3 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #247
  Avatar
  kwiatuszek
  Uczestnik

  Hej, miałam wypadek w pracy. Przecięłam sobie palec. Skończyło się w szpitalu na 2 szwach. Po 14 dniach miałam jechać je ściągnąć, ale jednak ich nie ściągnęli i mam dodatkowo 12 dni chorobowego. Kiedy więc mogę starać się o odszkodowanie i na ile mogę liczyć tak mniej więcej ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  #248
  Avatar
  bido
  Uczestnik

  Najpierw to Ty musisz wyzdrowieć… w sensie, że leczenie musi być zakończone. Dodatkowo wypadek musi być uznany za wypadek w pracy.

  #249
  Avatar
  tobiasz
  Uczestnik

  Taki przypadek jak Twój może być zlikwidowany z tzw. NNW czyli z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków indywidualnych bądź grupowych. Tak jak pisał „bido” szkodę możesz zgłosić po zakończeniu leczenia i rehabilitacji. Jeśli chodzi o procent, który dostaniesz to określa go lekarz orzecznik na komisji lekarskiej.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.