Jakie odszkodowanie za szwy po wypadku?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Jakie odszkodowanie za szwy po wypadku?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  mrobcykany 4 miesiące, 2 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #247
  Avatar
  kwiatuszek
  Uczestnik

  Hej, miałam wypadek w pracy. Mam pytanie: o jakie odszkodowanie za szwy mogę się ubiegać i kiedy? Podczas wypadku przecięłam sobie palec. Skończyło się w szpitalu na 2 szwach. Po 14 dniach miałam jechać je ściągnąć, ale jednak ich nie ściągnęli i mam dodatkowo 12 dni chorobowego. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  #248
  Avatar
  bido
  Uczestnik

  Najpierw to Ty musisz wyzdrowieć… w sensie, że leczenie musi być zakończone. Dodatkowo wypadek musi być uznany za wypadek w pracy.

  #249
  Avatar
  tobiasz
  Uczestnik

  Taki przypadek jak Twój może być zlikwidowany z tzw. NNW czyli z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków indywidualnych bądź grupowych. Tak jak pisał „bido” szkodę możesz zgłosić po zakończeniu leczenia i rehabilitacji. Jeśli chodzi o procent, który dostaniesz to określa go lekarz orzecznik na komisji lekarskiej.

  #3304
  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Za taki uraz to mówiąc szczerze na cuda bym nie liczył. Uszczerbek jest bardzo mały, więc może góra 1-2% będzie przyznane. Podobnie będzie miała się sprawa do ubezpieczenia NNW, jeśli w ogóle takie pani posiada. Podejrzewam że mogą nawet nic nie wypłacić.

  #3306
  Avatar
  mrobcykany
  Uczestnik

  To podłączam się do pytania ale moja sprawa jest trochę inna. Tez miałem wypadek podczas pracy i miałem rozcięte ramię na jakieś 10 cm. Już nie pamiętam ile miałem szwów dokładnie ale dostałem 1400 zł z zusu. Wypadek był niecałe 2 miesiące temu. Czy mogę jeszcze wnosić o odszkodowanie od pracodawcy?

  Powiem więcej, stałem przy maszynie a że jestem niski to miałem pod nogami plastikowy stołek. Prosiłem już dawno temu żeby kupili taki z gumowymi nóżkami albo żeby coś antypoślizgowego zamontowali bo podłoga praktycznie cały czas mokra (jest na bieżąco myta). No i nastał gdzie w którym spadłem z tego stołka wprost na rant taśmociągu i przez to rozciąłem sobie rękę.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.