Dużo pytań dotyczących złamania nogi

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Dużo pytań dotyczących złamania nogi

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  karolek 8 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1414
  Avatar
  zoska87
  Uczestnik

  Witam, zlamałam nogę przechodząc na przejściu dla pieszych,mąż zawiózł mnie na pogotowie,gdzie założono mi gips. Od tego czasu jestem na zwolnieniu lekarskim. zdjęcie gipsu i kontrolę mam wyznaczoną za 3 tygodnie. Czy po zdjęciu gipsu nadal będę na zwolnieniu,czy od razu będę musiała wrócić do pracy?Jak starać się o odszkodowanie,gdy jestem objeta ubezpieczeniem grupowym w pracy ? kiedy mam złożyć wniosek ? po zakończeniu leczenia? Czy jest sens składać tez wniosek o odszkodowanie do zarządcy drogi? Czy wypłata zadośćuczynienia jest w tym przypadku możliwa?

  #1415
  Avatar
  opoka
  Uczestnik

  Jeżeli pani ubezpieczenie obejmuje pakiet medyczny, to proszę złożyć do ubezpieczyciela stosowne dokumenty. Kto udzielił pierwszej pomocy, protokół z BHP z wypadku, wypisy ze szpitala itd. Wszelkie informacje uzyska pani w dziale kadr w zakładzie w którym pani pracuje oraz u ubezpieczyciela.

  #1416
  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Wniosek o wypłatę świadczenia z ubezpieczenia grupowego najlepiej złożyć po zakończeniu leczenia podstawowego. Zadośćuczynienie jest możliwe do uzyskania ale tylko od zarządcy chodnika na której doszło do zdarzenia (trzeba jednak sprawdzić czy zaszły przesłanki jego odpowiedzialności). Oprócz zadośćuczynienia istnieją również inne roszczenia możliwe do wyegzekwowania np. odszkodowanie z tytułu kosztów leczenia, przejazdów itp.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.