Czy zatrudniać firmę odszkodowawczą ? (wypadek drogowy)

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Czy zatrudniać firmę odszkodowawczą ? (wypadek drogowy)

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  adwokat 2 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1328
  Avatar
  olowek
  Uczestnik

  Czy jakaś firma zajmująca się odszkodowaniami jest w stanie mi pomóc… Mój tata miał wypadek w czasie transportowania karetką pogotowia z jednego szpitala do drugiego.
  Samochód zajechał drogę karetce co skończyło się koziołkowaniem karetki. Tata zmarł bo nie by przypięty pasami. W najbliższy wtorek odbędzie się posiedzenie w sprawie taty. Biegły ma ustalić jaki był przebieg wypadku (co było przyczyną wypadku, czy była możliwość uniknięcia wypadku itp.) Czy mam starać się na szybko znajdować jakąś firmę zajmującą się odszkodowaniami ?

  #1329
  Avatar
  adwokat
  Uczestnik

  Skoro tata był pasażerem karetki, bez względu na ustalenia kto był winnym wypadku Pan ma prawo do odszkodowania i zadośćuczynienia. W tej chwili nie ma potrzeby zatrudniania adwokata do sprawy karnej, bo będzie to tylko dodatkowy koszt bez żadnej korzyści. Można natomiast zatrudnić pełnomocnika do postępowania o odszkodowanie.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.