Czy odwoływać się od przyznanego procentu za skręcony staw skokowy ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Czy odwoływać się od przyznanego procentu za skręcony staw skokowy ?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  karolek 6 miesiące, 2 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1382
  Avatar
  mila9
  Uczestnik

  Ubezpieczona jestem grupowo na uczelni. Ubezpieczenie 40zł od NNW na kwotę 300.000zł. W marcu skręciłam staw skokowy podczas wf-u. Dnia następnego pojechalam do szpitala. W szpitalu usłyszałam, że mam skręcony staw skokowy i zerwaną torebkę stawową. Dostalam gips na 3 tygodnie. Zalecenia to rehabilitacja i kule. Złożyłam wniosek i wszystkie dokumenty. Komisja lekarska trwała ok. pół minuty. Przyznano mi 2% Uważam, że to za mało. Czy jest sens odwolywac sie ?

  #1383
  Avatar
  brat
  Uczestnik

  Warto sie odwołac. Jeżeli odwołanie do ubezpieczyciela nie pomoże to zostaje skierowanie sprawy na drogę postępowania cywilnego.

  #1384
  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Jeśli sprawa dotyczy ubezpieczenia NNW, to kwestię wypłaty świadczenia procentowego uszczerbku regulują ogólne warunki ubezpieczenia, a nie działanie firmy.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.