Czy dostanę za złamanie kostki bocznej odszkodowanie?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Czy dostanę za złamanie kostki bocznej odszkodowanie?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 4 miesiące, 3 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #717
  Avatar
  nika
  Uczestnik

  Miałam wypadek i w pierwszej kolejności chciałabym wiedzieć, czy za złamaną kostkę boczną otrzymam jakieś odszkodowanie? Złamałam kość strzałkową z objęciem kostki bocznej bez żadnych przemieszczeń. Nogę mam nadal w gipsie. W dodatku przedwczoraj przez przypadek nadrepnęłam chorą nogą. Wczoraj byłam na zdjęciu RTG. Po porównianiu zdjęć (tym wczorajszym i tym z wypadku) nie zauważyłam żadnych zmian. Czy miał ktoś z Was podobny przypadek ? Proszę o odpowiedź.

  #2124
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Nika, jeżeli nie odczuwasz bólu lub innych dolegliwości – to najprawdopodobniej wszystko jest w porządku. Mimo to oba zdjęcia powinien porównać lekarz, który może dostrzec coś, co dla laika jest niezauważalne.
  Napisałaś, że do złamania doszło w wyniku wypadku. Czy starałaś się już o odszkodowanie z NNW lub OC sprawcy wypadku? Napisz coś więcej o tym, co się stało, a postaram Ci się udzielić więcej informacji.
  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂

  #2950
  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Co do tych zdjęć rtg to lepiej iść do lekarza i niech to zobaczy. A co do odszkodowania to musisz powiedzieć w jakich okolicznościach doszło do tego złamania. W szkole, w domu, na drodze, bez tego nie wiadomo nawet kto mógłby takie odszkodowanie wypłacić

  #2952
  Avatar
  krulewicz
  Uczestnik

  Ja również miałbym sprawę do kogoś z forum bo nie wiem kompletnie co mam zrobić z jednym faktem. Zostałem potrącony przez rowerzystę na chodniku. Wyjechał niespodziewanie zza rogu no i nie było szans żeby nawet odskoczyć. Miałem potwornego siniaka na łydce, zdarte spodnie i jeszcze przejechał mi kierownicą po ręce. Przeprosił za wszystko ale spieszył się i powiedział że mogę sobie z ubezpieczenia wziąć pieniądze na nowe spodnie i pojechał. Nawet go nie goniłem bo padał siarczysty deszcz i do tego nie było żywej duszy na ulicy (było już po północy).

  Wezwałem policję, spisali wszystko i tak minęły już 3 tygodnie. Co ja mam zrobić teraz? I o jakim odszkodowaniu jest w ogóle mowa? Za te spodnie zniszczone? Nie wiem nawet czy mam ubezpieczenie, chyba szkolne bo rodzice wpłacali na początku roku. Mam 16 lat.

  #2954
  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Oj młody to nie mam dla ciebie specjalnie pozytywnych wiadomości. A opisywałeś policji jak wyglądał ten rowerzysta? Kolor ubrania, roweru, może go znaleźli ale cię nie powiadomili. Dopytaj się o to. Wtedy powinien ci zapłacić za wszystko, spodnie i za leczenie, za stracony czas, ból itp. A co do szkolnego ubezpieczenia to po pierwsze wątpie żeby ono obowiązywało poza terenem szkoły, a po drugie to nie masz szans na odszkodowanie z takiej polisy. Za zadrapania i siniaki nic nie płacą, tym bardziej za uszkodzone przedmioty.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.