Zaświadczenie o zakończeniu leczenia a odszkodowanie ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Zaświadczenie o zakończeniu leczenia a odszkodowanie ?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 2 miesiące temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1240
  Avatar
  agata88
  Uczestnik

  Złamałam 2 kości nogi. Jestem już ponad 4 miesiące na zwolnieniu. Noga jest nadal spuchnięta. Rehabilitację zaczynam w ten dzień w którym kończy mi się zwolnienie. Nie chcę isc juz po zwolnienie bo jest to zwolnienie prywatne i musze za nie placic. Przeczytalam jednak, że do odszkodowania jest potrzebne zaświadczenie o zakończeniu leczenia. Czy muszę mieć kontynuację wizyt oraz zaświadczenie o zakończeniu leczenia?

  #1241
  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Zaświadczenie o zakończeniu leczenia jest niezależne od wypłaty części bezspornej odszkodowania przez ubezpieczyciela. Gdy leczenie zostaje zakończone, ubezpieczyciel podejmuje decyzję o wypłacie całej kwoty odszkodowania.

  #2005
  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Agata, faktycznie zaświadczenie o zakończeniu leczenia nie jest konieczne. Czasami bowiem leczenie i rehabilitacja trwają bardzo długo, a koszta rosną. Możesz zatem już teraz starać się o odszkodowanie. Jeżeli okaże się, że nie wystarcza na Twoje bieżące potrzeby – możesz złożyć kolejny wniosek o odszkodowanie.

  Pamietaj też, że możesz też otrzymać inne świadczenia, jak:

  • zwrot poniesionych kosztów
  • zwrot utraconych zarobków
  • zadośćuczynienie
Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.