Co się stanie z samochodem po uznaniu szkody całkowitej ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Pojazdy Co się stanie z samochodem po uznaniu szkody całkowitej ?

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  kokosz 6 miesiące, 2 tygodni temu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1356
  Avatar
  dada32
  Uczestnik

  wczoraj byłem uczestnikiem kolizji i jestem poszkodowany. sprawca ma polise OC w PZU. moje auto ma uszkodzony tył. Spodziewam sie uznania szkody całkowitej. Czy jest ona dla mnie korzystniejsza od wypłaty odszkodowania i naprawy ? Co sie stanie z moim samochodem po uznaniu szkody całkowitej ? Czy zostanie on nadal moj czy PZU go ode mnie zabierze?

  #1357
  Avatar
  mobilny
  Uczestnik

  Naprawa raczej nie wchodzi w grę ponieważ jej koszt przekroczy 100 % wartości samochodu. Wszystko zależy jednak od wyceny rzeczoznawcy. Podaj jak najwięcej argumentów za tym że samochód ma taką a nie inną wartość. Dostaniesz róźnicę wartości samochodu przed i po wypadku. PZU wystawi samochód na swoją aukcję i być może jakaś firma od Ciebie kupi ten samochód, ale może Ci go zostawią.

  #1358
  Avatar
  kokosz
  Uczestnik

  Ja kilka lat temu miałem szkodę całkowitą w PZU i wywalczyłem żeby zabrali samochód a mi wypłacili wartość modelu z dnia kolizji. Idź do PZU pogadaj z jakims kierownikiem i może cos ugrasz sensownego.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.